Apsis Kontrol Sistemleri

Artık Her Şey Kontrol Altında
Personel Geçişleri ve Bina Girişleri için Göster_Geç Reader

Anahtarlık ve Temassız Kart Kayıt Ekle/Sil

3.1) Göster-Aç’a kayıt ekleme işlemi yapmak için aşağıdaki basamakları takip ediniz.

NOT: Göster Aç’a kayıt ekleme işlemi yapabilmek için cihaz’a 12V DC adaptörün bağlı olması ve ön yüzündeki ışığın kırmızı olarak 500ms periyot ile yanıp sönüyor olması gerekmektedir. Bu durumu kontrol ettik den sonra aşağıdaki basamakları takip ediniz.

  1. Programlama kartını kart’ını Göster-Aç’a gösteriniz. Bu durumda Göster-Aç içerisin deki ışık kırmızı olarak 15 saniye boyunca yanık durumda kalacaktır.
  2. 15 saniyelik süre zarfında, Göster-Aç’a kayıt etmek istediğiniz anahtarlık veya temassız kartları sırası ile 1 defa Göster Aç’a gösteriniz. Kayıt işlemini yapıldığını 1 defa “beep” ikaz sesini duyarak teyit ediniz.
  3. Eğer 15 saniye süre zarfında kayıt edeceğiniz anahtarlık veya temassız kartları bitiremediniz ve cihaz ışığı yanıp sönmeye başladı ise, programlama kartını Göster-Aç’a tekrar göstererek kayıt işlemine devam ediniz.
  4. 3.2)  Göster-Aç’dan daha önce kayıt edilmiş anahtarlık veya temassız kartların silme işlemi yapmak için aşağıdaki basamakları takip ediniz.
  1. Programlama kartını kart’ını Göster-Aç’a gösteriniz. Bu durumda Göster-Aç içerisin deki ışık kırmızı olarak 15 saniye boyunca yanık durumda kalacaktır.
  2. 15 saniyelik süre zarfında, cihaz içerisinde kayıtlık olan anahtarlık veya temassız kartları sıra ile yaklaştırınız. Silme işleminin yapıldığını 2 defa kısa aralıklı “beep“ ikaz sesini duyarak teyit ediniz.  
  1. Teknik Bağlantı ŞemasıŞekil-3                                                                                   Şekil-4